Зеленський оголосив Кличку, що призначить свою людину керувати КМДА

Мер Києва Віталій Кличко може позбутися частини повноважень
Мер Києва Віталій Кличко може позбутися частини повноважень
Фото: Станіслав Груздєв, Главком


У мера Віталія Кличка відбулася зустріч із президентом Володимиром Зеленським Об этом сообщает planet-today.in.ua со ссылкой на СМИ.Розділення повноважень обраного киянами мера і голови Київської міської держадміністрації — це позбавлення столиці місцевого самоврядування. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у відеокоментарі, який опублікував на своїй сторінці у Facebook.


Він повідомив, що у середу, 10 липня, увечері у нього відбулася зустріч з президентом Володимиром Зеленським.


«Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно, про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА — його вертикаль і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться», — розповів Кличко.


«Я ж іще раз наголосив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень — це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування. Коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. І, я переконаний, і озвучив це: якщо так потрібно мати в столиці «свого» мера, — нехай відбудуться дострокові вибори і нехай кияни оберуть того, кому довіряють», — підкреслив Кличко.
Нагадаємо, раніше Кличко заявив, що у разі розподілу повноважень мера столиці і голови Київської міської державної адміністрації він ініціюватиме дострокові вибори київського міського голови.


Читайте також:

  • Віталій Кличко: Хочу застерегти нового президента від кроків, які робив у столиці Янукович


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/zelenskiy-ogolosiv-klichku-shcho-priznachit-svoyu-lyudinu-keruvati-kmda-609043.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя