Фото дня: в одному з найвідоміших запорізьких музеїв відкрили ще одну залу

Фото: Запорізького туристичного центру


Нещодавно, в музеї «Фаетон», який розташований на вулиці Виборзькій, 8, відкрилася додаткова зала, де розміщені не менш цікаві експонати, ніж в попередніх. Об этом сообщает postik.in.ua со ссылкой на СМИ.


У музеї з’явився політехнічний зал. Тут можна побачити різноманітні прилади побуду якими користувалися наші прадідусі та прабабусі: радіоприймачі, телевізори, фотоапарати та ін. Всі експонати в робочому стані, повідомляє сайт «Туристичного центру».


В приміщенні відтворили картину минулих років – обладнали кінопроєкційний сільського клубу ХХ століття, де транслювалися фільми, оформили інсталяції на тему «радянська квартира» і «за прилавком універмагу» – можна згадати кілометрові черги за ковбасою.


Загалом, це краще бачити на власні очі. «Фаетону» є чим здивувати своїх відвідувачів. Не даремно ж сюди приїздять не лише з усієї країни, але й іноземці. Тим паче, скоро вихідні – варіант гарно провести час.Фото: Запорізького туристичного центру


Читайте також: На окупованому півострові Крим замайорів український прапор (Відео)


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/foto-dnja-v-odnomu-z-najvidomishih-zaporizkih-muzeiv-vidkrili-shhe-odnu-zalu.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя