"Схеми Курченка": ще кільком фігурантам оголосили підозри

Підозри оголосили митникам і капітану танкера.

Об этом сообщает Роспрес

Прокуратура оголосила підозри чотирьом фігурантам так званих “схем Курченка”, серед яких є колишні співробітники Південної митниці. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Офіс генпрокурора.

Повідомляється, що прокуратура повідомила про підозру трьом колишнім працівникам Південної митниці та капітану танкера. Вони підозрюються у сприянні в ухиленні податків підприємствами Курченка, в результаті чого збиток державі склав 600 млн гривень.

За даними слідства, митники підробляли документи про фіктивне вивезення імпортованого палива за межі України як транзит, сприяючи ухилення від сплати податків. У свою чергу капітан, знаючи, що танкер не завантажено паливом, імітував його перевезення.

У 2014 році МВС викрила схему ввезення на територію України і реалізації нафтопродуктів групою компаній ВЕТЕК Сергія Курченка. Втрати державного бюджету України за 2012 – 2013 роки склали кілька мільярдів гривень.Джерело статті: “http://factor-news.info/shemy-kurchenka-shhe-kilkom-figurantam-ogolosyly-pidozry/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя